Ogłoszenia 21 VI 2009 r.
21.06.2009

Ogłoszenia 21 VI 2009 r.

Przeżywamy odpust parafialny ku czci św. Jana Chrzciciela. Kazania głosi ks. Hieronim Gorszczuk, proboszcz par. Debrzyce...

Wszystkim Parafianom życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo naszego świętego patrona! Rozpoczynają się także wakacje i czas urlopowy, nie zapomnijmy o niedzielnej Eucharystii i codziennej modlitwie!

Kolekta dziś i za tydzień – na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka do puszek na KUL.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
- za sprzątanie: Orłowscy, Krasowscy, Niestrój, Pielczyk

Do sprzątania prosimy z ul. Siwonia 26 i 28: Ławniczek, Krzemińska, Winter, Szczepankiewicz, Zientara.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Koronkę do Ducha Świętego. Jest możliwość polecania podczas tego nabożeństwa Duchowi Św. osoby, która potrzebuje modlitwy, przeżywa trudności itp. Wystarczy wpisać jej imię na specjalną karteczkę, rozerwać ją na dwie części, jedną przynieść na koronkę a drugą zachować lub ofiarować tej osobie. Karteczki są wyłożone przy bocznym ołtarzu CPJ;
- w piątek o 18.00 – nabożeństwo do CPJ. O godz. 10.00 Msza św. odpustowa w kaplicy DPS;
- w sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi.

Na pielgrzymkę do Włoch od 30 VIII zwolniły się miejsca – informacje u ks. Wojciecha.

Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów diecezji przemyskiej /Kalwaria Pacławska, Jarosław, Leżajsk, Ustrzyki Dolne/ i do Lwowa w terminie: 26 – 29 lipca. Konieczne jest posiadanie paszportu. Koszt: 340 zł i 40 hrywien ukraińskich. Zapisy w kancelarii.

Informujemy, iż w naszej parafii odbędzie się akcja stacji krwiodawstwa w niedzielę 26 lipca, pomiędzy 8.30 a 14.00. Konieczne jest wylegitymowanie się dowodem osobistym.

Galeria zdjęć (20)