Intencje Róż Różańcowych na miesiąc sierpień 2020

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc sierpień 2020

Intencje Róż Różańcowych Sierpień 2020

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się o pokój w Europie i na świecie, aby na drodze dialogu rozwiązywano konflikty chroniąc niewinnych ich zdrowie i życie.

2.Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za Ojca Św. Franciszka, aby asystencja Ducha Św. .wzmacniała Jego duszpasterską posługę.

3.Róża Św. Jana Pawła II
Modli się za Kapłanów z naszej Parafii, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i darzył potrzebnymi łaskami.

4.Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za rolników i żniwiarzy, aby za swój trud na roli otrzymywali należną zapłatę i szacunek drugiego człowieka.

5.Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się o właściwe rozeznanie powołania dla młodzieży wkraczającej w wiek dorosłości.

6.Róża Bł. Czesława
Modli się za Parafian aby gremialnie wrócili do uczestnictwa w nabożeństwach w Kościele.

7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się za dzieci i młodzież przystępującą w tym roku do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania, aby dobry Bóg umocnił ich wiarę.

8.Róża Bł. Chiary Badano
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i wywodzących się z Ostroga Ks. Marcina, s.Damaris oraz s.Nazarię.

9.Róża Św. Jana Bosko
Modli się za głodujących, aby w życiu spotykali ludzi wrażliwych na nędzę, gotowych dzielić się swoim dobrem.

10.Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się za osoby pogrążone w nałogu alkoholizmu by spostrzegłszy zło wyrządzone bliźnim przez wyrzeczenie i modlitwę potrafili zerwać z uzależnieniem.