Ogłoszenia 14 VI 2009 r.
13.06.2009

Ogłoszenia 14 VI 2009 r.

Przeżywamy tzw. oktawę uroczystości Bożego Ciała...

Wyrażamy nasze wielkie uznanie i podziw dla Parafian, którzy w tak fenomenalny sposób przygotowali trasę i ołtarze na Boże Ciało. Dziękujemy, że można na Was liczyć. Najlepszą nagrodą za poniesiony trud niech będzie Jezusowe błogosławieństwo, o które modliliśmy się w czwartek i robimy to przez całą oktawę!!!

Kolekta dziś i za tydzień – na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
- za sprzątanie: Nowak, Winkler, Banaś /2/, Kawecki /2/
- za prace państwu Kantyka, panom: Alojzemu, Antoniemu, Janowi, Tadeuszowi

Do sprzątania prosimy z ul. Siwonia 26: Niestrój, Pochwyt – Cukier, Krasowska, Orłowski, Pilczyk.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Koronkę do Ducha Świętego;
- we wtorek Msza szkolna o 16.30;
- do czwartku trwają procesje eucharystyczne dokoła k – ła w Oktawie Bożego Ciała. Zapraszamy na Msze o godz. 18.00, po których nabożeństwo i procesja. W czwartek na zakończenie oktawy tradycyjne pośwęcenie wianków i ziół;
- w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuje post piątkowy;
- w sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi odpustowej. Tego dnia nasza parafianka Gabriela Bugla przeżywać będzie swe wieczyste śluby zakonne u sióstr Służebniczek NMP w Katowicach;
- w przyszłą niedzielę odpust parafialny – zachęcamy szczególnie do udziału w SUMIE o 10.30. Kazania odpustowe wygłosi ks. Hieronim Gorszczuk, proboszcz par. Debrzyce.

Spotkania grup: w piątek o 20.00 wSpólnota Brewiarzowa; w sobotę: 10.00 – lektorzy i wszyscy ministranci.

Zapisanych na pielgrzymkę do Włoch prosimy o wpłatę zaliczki 500 zł u ks. Wojciecha – do środy!!!

Zapraszamy na pielgrzymkę do sanktuariów diecezji przemyskiej /Kalwaria Pacławska, Jarosław, Leżajsk, Ustrzyki Dolne/ i do Lwowa w terminie: 26 – 29 lipca. Zamieszkanie w domu pielgrzyma przy sanktuarium MB Pocieszenia w Leżajsku, trzy śniadania i obiadokolacje, licencjonowany przewodnik, autokar klasy turystycznej. Koszt: 340 zł i 40 hrywien ukraińskich. Zapisy w kancelarii, bliższe informacje u ks. Wojciecha.

Polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO, w którym odpowiedź na pytanie, czy można nie płacić podatków. W MAŁYM GOŚCIU płyta Magdy Anioł. Gazety w cenie: 4 zł.

Galeria zdjęć (4)