06.03.2020

Plan Rekolekcji A.D. 2020

REKOLEKCJI A.D. 2020 ODWOŁANE !!!   

Modlitwa o dobre przeżycie Rekolekcji Wielkopostnych 
Dobry i Miłosierny Boże. 
Prosimy Cię, o błogosławieństwo na dobre i owocne przeżycie rekolekcji w naszej parafii. Niech ten czas będzie błogosławiony dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni. Potrzeba nam do tego Twojej łaski i dlatego z ufnością wołamy, „Przyjdź Królestwo Twoje”. Dopomóż nam dobrze przygotować się do tego czasu, aby wszyscy wyznawcy Jezusa Chrystusa, żyli jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia. Napełnij nas pragnieniem nie tylko ratowania siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr żyjących w ciemnościach grzechu i w odwróceniu od Boga. 
Użycz rekolekcjoniście światła i łaski, aby nam wskazał jaka jest Boża wola i co nam służy do zbawienia. Niech Boskie Twoje słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Prosimy Cię o to, przez Syna Twojego Jezusa Chrystusa. 
Duchu Święty Boże, pomagaj rekolekcjoniście i całej parafii, aby przez rekolekcje i spowiedź zostało odnowione oblicze naszej wspólnoty przed Bogiem. 
Matko Kościoła, bądź Matką naszej parafii i razem ze świętym Janem Chrzcicielem naszym Patronem wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Tego który żyje i króluje na wieki wieków. AMEN 
Pod Twoją obronę 
Duchu Święty Boże – zmiłuj się nad nami 
Stolico mądrości – módl się za nami 
Św. Józefie, opiekunie rodzin – módl się za nami


 

 

 

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij