01.02.2020

Ogłoszenia Parafialne 02.02.2020

Dziś przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie określane świętem MB Gromnicznej; podczas Mszy będziemy błogosławić gromnice; a po Mszach udzielać błogosławieństwa ku czci św. Błażeja; dzień 02 lutego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego; o godz. 16:30 nabożeństwo nieszporów; prosimy zabrać ze sobą śpiewnik/modlitewnik Droga do Nieba;
 KOLEKTY: dziś na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu i inne Instytucje Diecezjalne, przed kościołem -dziś- zbiórka do puszek na Klasztory Klauzurowe; w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii;
 BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:
- za złożoną ofiarę na posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom: Kuliga, Kucia, Micek i Szafirski
- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny: Ceglarek, Cieśla, Szewc, Węgrzyn i Lenort

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:
- w poniedziałek o godz. 17:30 Nabożeństwo do Ducha Świętego; po wieczornej Mszy spotkanie dla Róż Różańcowych;
- we wtorek o godz. 16:30 Msza Święta Szkolna;
- w środę wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy; po porannej i wieczornej Mszy Świętej błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty;
- w czwartek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; jest to również pierwszy czwartek miesiąca – poranna Msza w intencji kapłanów z prośbą o nowe powołania; o godz. 17:00 Godzina Święta
- w piątek poranna Msza w intencji Czcicieli NSPJ i ich rodzin oraz za ++ Czcicieli z racji pierwszego piątku miesiąca; o godz. 17:30 nabożeństwo do C.P.J; na wieczorną Mszę Świętą zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania z II rocznika przygotowania (tj.: klasa 7 SP); po Mszy spotkanie formacyjne;
- w sobotę od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi; - Spowiedź w tygodniu kwadrans przed poranną i wieczorną Mszą Świętą;
- kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od godz. 16:30 do 17:30; w pozostałe dni po porannej i wieczornej Mszy Świętej, a w sobotę, niedzielę i święta nieczynna;
- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny w cenie 6 zł;
- W dniu 11.02.2020 (we wtorek) od godz. 15:00 w przychodni lekarskiej „Twój Lekarz”, przy ul. Bielskiej 2a w Raciborzu odbędą się badania USG Dopplera przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz Echo serca; badania są odpłatne, koszt jednego badania to 55zł; bliższe informacje w przychodni;
Do wieczności Pan Bóg powołał:
Śp. +Władysław Czop Śp. + Bronisław Wałach
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 07.08.2020
  Ogłoszenia Parafialne 10.08.2020
  więcej »
 • 02.08.2020
  Ogłoszenia Parafialne 02.08.2020
  więcej »
 • 25.07.2020
  Ogłoszenia Parafialne 26.07.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij