19.01.2020

Ogłoszenia Parafialne 19.01.2020

Dziś przeżywamy II Niedzielę w Okresie Zwykłym; Biskup Opolski w rozpoczętym Tygodniu Modlitw  o Jedność Chrześcijan serdecznie zaprasza wiernych całej diecezji do modlitewnego zaangażowania na rzecz pokoju i jedności wyznawców Chrystusa. Motto przewodnie Tygodnia «Życzliwi bądźmy» niech także inspiruje do codziennego kroczenia za Chrystusem drogą budowania pokoju, zgody i wzajemnego szacunku w naszych środowiskach życia i pracy oraz do odważnego świadectwa wiary w Niego wobec wątpiących i poszukujących. Najbliższe ekumeniczne spotkanie modlitewne odbędzie się…. Cały program Tygodnia Modlitw i Jedność Chrześcijan został zamieszczony w gablotce parafialnej.

 

KOLEKTY: dziś i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii;

BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom:

 

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny:

Dudziak, Musioł, Rudnik, Wolnik i Junka

- zakończyliśmy czas Odwiedzin duszpasterskich, czyli kolędę; wszystkim Parafianom dziękujemy za życzliwe podjęcie, dzielenie się słowem, doświadczeniem wiary i wszelkie składane przy okazji kolędy ofiary; kolęda dodatkowa odbędzie się w niedzielę 26 stycznia od godz. 14:00; zapisy w kancelarii lub bezpośrednio u księży;

 

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- trwamy w okresie ferii zimowych dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku i dobrego czasu;

- we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy oraz dzień Babci;

- w środę przeżywamy dzień Dziadka;

- Spowiedź w tygodniu kwadrans przed poranną i wieczorną Mszą Świętą;

- w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła;

- w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła; od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi Świętej; Spowiedź w tygodniu kwadrans przed poranną i wieczorną Mszą Świętą;

- w przyszłą niedzielę są wolne intencje mszalne o godz. 12:00 i 17:00, osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii;

- ze względy na czas ferii zimowych kancelaria parafialna czynna tylko po Mszy Świętej rano; w sobotę, niedzielę i święta nieczynna;

- Dekanalne Duszpasterstwo Rodzin zaprasza serdecznie na comiesieczne "Spotkania Rodzinne".To wydarzenie adresowane jest dla wszystkich małżonków którzy chcieliby umocnić wzajemną relacje w Sakramencie Małżeństwa. Podczas spotkań jest czas na wysłuchanie konferencji tematycznej, Adorację Najświętszego Sakramentu, Dialog Małżeński oraz wspólne spotkanie przy kawie. W czasie trwanie Spotkań zapewnione są spotkania formacyjne dla dzieci i  młodzieży. Najbliższe Spotkanie odbędzie się 26 stycznia o godz. 16.00, tym razem w Klasztorze Annuntiata w Raciborzu. Serdecznie zapraszamy

- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny w cenie 6 zł;

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 21.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 23.02.2020
  więcej »
 • 15.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 16.02.2020
  więcej »
 • 08.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 09.02.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij